*alt_site_homepage_image*
lt
en cz

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADA PRAHOJE PAGERBĖ LAISVĖS GYNĖJŲ ATMINIMĄ

Šiandien, Sausio 13-ąją, ambasados languose vėl degė žvakutės. Ir čia Prahoje, prisiminėme ir pagerbėme tuos, kurie išėjo, kad mes būtumėm laisvi. Žvakutės kasmet simboliškai uždegamos Lietuvoje ir visame pasaulyje, minint taikų 1991 metų pasipriešinimą Sovietų Sąjungos agresijai, kurio dėka buvo įvirtinta Lietuvos Nepriklausomybė.