KVIEČIAME BALSUOTI PAKARTOTINIUOSE RINKIMUOSE!
Gerbiami Lietuvos Respublikos piliečiai, Informuojame, kad spalio 28 d. vyks pakartotiniai Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai vienmandatinėje rinkimų apygardoje Nr.1. LR ambasadoje Prahoje tą dieną galėsite balsuoti nuo 9 iki 19 val. Išankstinio balsavimo dienomis balsuoti galima nuo 10 val. iki 12 val. ir nuo 14 val. iki 16 val. šiomis dienomis: Spalio 16 d. – spalio 19 d.Spalio 22 d. – spalio 26 d.
Tiems, kurie pildėte anketas ir registravotės bei balsavote pirmame rinkimų ture, tereikia ateiti į ambasadą ir balsuoti.
Tiems, kurie pirmame ture balsavo ne Čekijos Respublikoje ir nepildė anketų dėl balsavimo LR ambasadoje Prahoje, patartumėm apie savo apsilankymą ir norą balsuoti pranešti iš anksto (e-paštu konsulinis.cz1@urm.lt ).
Registracijos anketose pareiškusiems norą balsuoti paštu, jau išsiuntėme balsavimo medžiagą.
Ateidami balsuoti į ambasadą, turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę).
Lietuvos Respublikos ambasados Čekijos Respublikoje balsavimo komisija
Ambasados adresas: Pod Klikovkou 1916/2, 150 00 Praha 5, Smichov.
Tel. +420 257 210 122