Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Primename apie artėjančią konsulinę misiją Prahoje

Sukurta 2020.08.24 / Atnaujinta 2020.08.24 16:59
  Primename apie artėjančią konsulinę misiją Prahoje

  Primename, kad 2020 m. rugsėjo 3 ir 4 d. organizuojama konsulinė misija Prahoje, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

  Priėmimas vyks Lietuvos Respublikos ambasadoje Prahoje, Pod Klikovkou 1916/2, 15000 Praha 5 - Smichov.
  Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, vaikų gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išvykimo iš Lietuvos Respublikos deklaravimo, dokumentų tvirtinimo pažyma Apostille, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietoje (pažymos „Sodrai”), bei priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės.
  Būtina išankstinė registracija.
  Registraciją vykdo Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje el. paštu [email protected] , telefonu +43 1 7109758. Registruojantis prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį ir konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės. Elektroninio laiško Subject eilutėje įrašyti: MISIJA PRAHA.
  Ambasada kiekvienam asmeniškai patvirtins registraciją ir susisieks asmeniškai dėl paskirto priėmimo laiko ir pateikiamų dokumentų.

  Naujienlaiškio prenumerata