Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Organizuojama konsulinė misija Prahoje

Sukurta 2020.06.18 / Atnaujinta 2020.06.18 17:45
  Organizuojama konsulinė misija Prahoje

  LR ambasada Austrijos Respublikoje 2020 m. rugsėjo 3 ir 4 d. organizuoja konsulinę misiją Prahoje, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.
   

  Konsulinis aptarnavimas vyks Lietuvos Respublikos ambasadoje Prahoje (adresu Pod Klikovkou 1916/2, 15000 Praha 5 - Smichov).

  Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, vaikų gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išvykimo iš Lietuvos Respublikos deklaravimo, dokumentų tvirtinimo pažyma Apostille, taip pat bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietoje (pažymos „Sodrai”), bei priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės.

  Išankstinė registracija būtina. Registracija vykdoma Lietuvos Respublikos ambasados Austrijos Respublikoje el. paštu [email protected] arba telefonu +43 1 7109758. Registruojantis prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį ir konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės. Elektroninio laiško Subject eilutėje maloniai prašome įrašyti: MISIJA PRAHA.

  Ambasada kiekvienam asmeniškai patvirtins registraciją misijoje bei susisieks asmeniškai dėl paskirto priėmimo laiko bei pateikiamų dokumentų.
   

  Naujienlaiškio prenumerata