Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Nuo pirmadienio (liepos 27 d.) paveiktomis COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) šalimis bus laikomos tos šalys, kuriose sergamumo rodiklis per paskutiniąsias 14 dienų bus didesnis negu 16 atvejų 100 tūkstančių gyventojų. Taigi padidės sąrašas šalių, iš kurių atvykus tiek Lietuvos, tiek užsienio piliečiams bus privaloma 14 dienų izoliacija. Atsižvelgiant į epidemiologinius rodiklius paveiktų šalių sąrašas atnaujinamas kiekvieną penktadienį ir įsigalioja pirmadienį.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonominiai santykiai » Konsulinės naujienos » Lietuviai Čekijoje »
G Nauseda_Reuters_HN.jpg

Dienraščio "Hospodarske noviny" analitiko ir Baltijos šalių eksperto Martino Ehlo interviu su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda, publikuotas 2020 m. birželio 17 dieną.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
9.jpg

Sausio 12 d. vakarą Lietuvos ambasadoje Prahoje susirinkę lietuvių bendruomenės atstovai ir Lietuvos draugai paminėjo Laisvės gynėjų dieną.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
DSC_0010_ (1) - Copy.JPG

Lapkričio 22 d. Čekijos sostinėje Prahoje įvyko Lietuvos ambasadorių regioninis susitikimas.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Round Table_2019-11-05.jpg

Lapkričio 5 d. Lietuvos ambasadoje Prahoje buvo surengta diskusija „Europos atsparumo kūrimas: (ne)išmoktos pamokos“, kurioje dalyvavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir daugiau kaip dešimties Čekijos nevyriausybinių organizacijų, think-tankų, politinių institutų ir aukštųjų mokyklų ekspertų.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata