Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras Linas Linkevičius atsisveikino su Afganistano ambasadoriumi

Sukurta 2020.11.09 / Atnaujinta 2020.11.09 17:27

Lapkričio 9 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius virtualiai atsisveikino su kadenciją baigiančiu Afganistano Islamo Respublikos ambasadoriumi Lietuvai Jo Ekscelencija Gul Hussain Ahmadi. Ambasadorius rezidavo Varšuvoje.

Ministras L. Linkevičius palinkėjo sėkmės, Afganistano vyriausybei siekiant taikos regione ir šalies kovoje su koronaviruso pandemija.

„Reikia dėti visas pastangas, kad Kataro sostinėje Dohoje vykstančias Afganistano ir Talibano derybas dėl taikaus sugyvenimo vienoje valstybėje lydėtų sėkmė“, - sakė Ministras.

Ministras užtikrino, kad Lietuva lieka įsipareigojusi padėti Afganistanui siekti taikos, saugumo ir krašto atstatymo - NATO misijos „Tvirta parama“ sudėtyje Afganistane tarnauja lietuvių kariai.

L. Linkevičius taip pat dalyvaus lapkričio 23-24 dienomis Ženevoje vyksiančioje Afganistano donorų konferencijoje.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
L. Linkevičius.png

Lapkričio 24 dieną Ženevoje (Šveicarijoje) vykstančios Afganistano donorų konferencijos metu nuotoliniu būdu kreipęsis laikinai einantis užsienio reikalų ministro pareigas Linas Linkevičius patikino, kad Lietuva ir toliau dirbs išvien su tarptautine bendruomene, kad padėtų Afganistanui užsitikrinti taiką, saugumą ir ekonominį  savarankiškumą.  

Daugiašaliai santykiai »