Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius pasveikino Portugalijos kolegą su Nacionaline diena

Sukurta 2018.06.10 / Atnaujinta 2018.06.10 09:43
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Portugalijos kolegą su Nacionaline diena

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Portugalijos užsienio reikalų ministrą Augustos Santos Silva  Portugalijos Nacionalinės dienos proga, palinkėdamas savo jam ir visiems Portugalijos žmonėms sėkmės ir gerovės.

  Sveikinimo laiške ministras L. Linkevičius išreiškė padėką už tvirtą ir pastovų Portugalijos indėlį prisidedant prie saugumo Lietuvoje bei Europoje užtikrinimo. 

  Portugalijos Nacionalinė diena švenčiama birželio 10 dieną, minint poeto Luiso de Kamoešo (Luis de Camoes), savo poemoje aprašiusio keliautojo Vasco de Gamos kelionę į Indiją, mirties metines. Portugalijos diena oficialiai yra vadinama „Camões’o diena, Portugalijos ir portugalų bendruomenių diena“.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Viceminister N. Germanas meeting with the ambassador of Portugal (2 of 5).jpg

  Sausio 16 dieną Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naująja Portugalijos Respublikos ambasadore Lietuvai Rita Laranjinha.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_2859.JPG

  Spalio 31 dieną Vilniuje vyko Lietuvos ir Portugalijos užsienio reikalų ministerijų politikos direktorių Astos Skaisgirytės ir Pedro Sanchez da Costa Pereira politinės konsultacijos.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata