Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino Belgijos užsienio reikalų ministrą nacionalinės dienos proga

Sukurta 2017.07.21 / Atnaujinta 2017.07.21 09:05
  L. Linkevičius pasveikino Belgijos užsienio reikalų ministrą nacionalinės dienos proga

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Belgijos Karalystės nacionalinės dienos proga pasveikino savo kolegą, Belgijos užsienio ir Europos reikalų ministrą Didier Reynders.

  Ministras pažymėjo, kad Lietuvą ir Belgiją sieja stiprūs dvišaliai ryšiai, plėtojamas bendradarbiavimas politikos, ekonomikos ir saugumo srityse. „Belgijos  indėlis į Baltijos regiono saugumo stiprinimą ir dalyvavimas NATO priešakinėse pajėgose Lietuvoje demonstruoja tvirtą mūsų vienybę“, – rašoma L. Linkevičiaus sveikinimo laiške.

  Belgijos nacionalinė diena - Karaliaus Leopoldo I įžengimo į sostą diena (1831) - minima liepos 21 d.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Belgija3.jpg

  Ministras Linas Linkevičius liepos 21 dieną pasveikino Belgijos Karalystės vicepremjerą, užsienio ir Europos reikalų ministrą Didierą Reyndersą bei šalies gyventojus nacionalinės  šventės – Karaliaus Leopoldo I-ojo įžengimo į sostą dienos proga.

  Dvišaliai santykiai »
  _MG_2198_.jpg

  Spalio 8 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius pasveikino į Lietuvą atvykusį naująjį Belgijos Karalystės ambasadorių Lucą Jacobsą ir pasidžiaugė artimais ir intensyvėjančiais abiejų šalių tarpusavio ryšiais.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_20181008_083808.jpg

  Leonido Donskio kūrybinis palikimas tampa prieinamas dar platesniam skaitytojų ratui – Lietuvos ambasados Belgijoje, Leonido Donskio fondo bei Flandrijos užsienio reikalų departamento iniciatyva jo knyga „Mažoji Europa: esteto žemėlapis“ bus išleista olandiškai.

  Istorinė, kultūros diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata