Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ČEKIJOS RESPUBLIKOJE

Adresas: Pod Klikovkou 1916/2, 15000 Praha 5, Smichov, CZECH REPUBLIC

plačiau »

Tel. +42 02 572 101 22 , +42 02 572 101 23
Faksas +42 02 572 101 24
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
DSC_0014.JPG

2018 m. birželio 13 dieną Libereco mieste Lietuvos Respublikos garbės konsulas Šiaurės Čekijos regione Saulius Bazevičius surengė Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečio ir Čekoslovakijos Respublikos įkūrimo šimtmečio jungtinį minėjimą, kuriam globą suteikė Lietuvos ambasadorius Prahoje Edvilas Raudonikis.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Vizitas_SEPK.jpg

Birželio 5-6 dienomis Prahoje atsakomojo vizito viešėjo Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė  Rita Tamašunienė,  nariai Antanas Matulas ir Ona Valiukevičiūtė. Vizito metu įvykusiuose susitikimuose su Čekijos Respublikos Parlamento Senato Mandatų ir imuniteto komiteto atstovais,  Parlamento Atstovų rūmų Mandatų ir imuniteto komiteto vadovu ir nariais, Lietuvos parlamentarai gilinosi į Čekijos Parlamento narių etikos, viešųjų ir privačių interesų derinimo patirtį. Delegacija taipogi aplankė Čekijos Respublikos Teisingumo ministerijos Interesų susikirtimo departamentą.

 

 

 

Užsienio politika ir diplomatija »
scena.jpg

Gegužės 31 d. Ostravoje koncertavo Lietuvos Nacionalinis simfoninis orkestras, diriguojamas Modesto Pitrėno. Koncertas buvo kasmetinio Tarptautinio Leošo Janačeko muzikos festivalio programos dalis. Lietuvos ambasada Čekijoje kartu su festivalio organizatoriais Ostravos kultūros rūmų fojė surengė nuotraukų parodą „Dvidešimt Lietuvos vaizdų“. Paroda yra skirta Lietuvos valstybingumo atstatymo šimtmečiui paminėti, ji veiks viso festivalio metu.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
DSC_0146.JPG

Gegužės 29 d. Prahoje jau vienuoliktus metus Šiaurės ir Baltijos šalių ambasados surengė bendrą nacionalinių dienų minėjimą. Puikia tradicija Čekijos politiniame ir diplomatiniame gyvenime tapęs renginys sukvietė gausų būrį šalies politikų, visuomenės veikėjų bei diplomatų.

 

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
sumazinti III.JPG

Gegužės 9 d. Prahoje vykusioje Europos dienoje Lietuvos Respublikos ambasada Čekijoje savo stende sulaukė daugybės smalsių lankytojų, dalino informaciją apie mūsų šalį ir surengė žinių viktoriną.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
DSC_0237.JPG

Bemaž 300 svečių pritraukė Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-čio minėjimas, surengtas 2018 m. kovo 19 d. Lietuvos Respublikos ambasados Čekijoje. Pasak ambasadoriaus Čekijoje Edvilo Raudonikio, kurį su šia šalimi sieja studijos Karolio Universitete ir 13 čia nugyventų metų, tai didelis skaičius pusantro milijono gyventojų turinčioje Čekijos sostinėje ir žinant vis dar ribotas čekų žinias apie Baltijos šalis ir jų istoriją.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonominiai santykiai » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
DSC_0025.JPG

Vakarykštė diena Pietų Čekijos miesto Třeboň gyventojams buvo lietuviška – ambasada Prahoje ir Třeboň miestas, draugaujantis su Utena, suorganizavo Lietuvos dieną Třebonėje. Jau nuo ryto miesto moksleiviai buvo pakviesti žiūrėti istorinio filmo „Ekskursantė“ ir į diskusijas su Lietuvos ambasadoriumi Prahoje Edvilu Raudonikiu. Jauni žmonės klausinėjo apie šių dienų šalies visuomenę, turizmo Lietuvoje galimybes, domėjosi diplomatų darbu.

 

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
DSC_0023 (1024x684).jpg

Lietuvos ambasada Prahoje Laisvės gynėjų dienos išvakarėse pakvietė Čekijos lietuvių bendruomenės narius, šalyje studijuojantį jaunimą ir kitus Lietuvos draugus kartu paminėti šią dieną.

 

 

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
4.jpg

Choro „Aidija“ koncertas pratęsė renginių ciklą, skirtą Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti Čekijoje.

 

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata