Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ČEKIJOS RESPUBLIKOJE

Adresas: Pod Klikovkou 1916/2, 15000 Praha 5, Smichov, CZECH REPUBLIC

plačiau »

Tel. +42 02 572 101 22 , +42 02 572 101 23
Faksas +42 02 572 101 24
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
4.jpg

Choro „Aidija“ koncertas pratęsė renginių ciklą, skirtą Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti Čekijoje.

 

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_8037.jpg

Vakar, kovo 22 d., Šiaurės Čekijoje įvyko tikra „Lietuvos diena“.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_7506.jpg

Kovo 8 ir 9 dienomis Čekijoje, Prahos ir Brno miestuose,  įvyko Baltijos gitarų kvarteto iš Lietuvos koncertai, skirti 27-osioms Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinėms paminėti. Lietuvos ambasada Prahoje jau antrus metus šią dieną švenčia pristatydama šiuolaikiškus modernios ir į ateitį žvelgiančios Lietuvos muzikantus ir autorius.  Įspūdingose salėse surengti koncertai pritraukė daug žiūrovų, kurių nemažai jau tampa nuolatiniais  lietuviškos muzikos gerbėjais.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_7311.jpg

Kovo 1 d. Prahoje festivalio Mene Tekel dokumentinių filmų programoje buvo parodytas režisierės Julijos Ciurupa fimas „Misija Sibiras: keturiolika nežinomybės dienų arba kaip mes gėrėme kavą su bobute“ apie 2015 metais įvykusią jaunimo tremtinių kapų tvarkymo ekspediciją Tomsko krašte. Filmas užsienyje buvo parodytas pirmą kartą.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
_AAA0001.JPG

Šiandien (vasario 21 d.) įvyko Lietuvos ambasadoriaus Čekijoje Edvilo Raudonikio susitikimas su Čekijos Respublikos Gynybos ministru Martin Stropnický.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
IMG_6693.jpg

Sausio 12 d. Lietuvos ambasadoje Prahoje susirinkę lietuvių bendruomenės nariai ir jos draugai paminėjo Laisvės gynėjų dieną. Vakaras prasidėjo LRT laidos „Istorijos detektyvai“ peržiūra apie mažai žinomus sausio įvykius ir jų liudininkus,  o po to ambasados kieme sužibo iš žvakučių sudėlioti Gediminaičių stulpai, šalia neužmirštuolių pievos buvo uždegtas simbolinis laisvės laužas. Susitikime dalyvavo ir Latvijos ambasadorius Čekijoje Albertas Sarkanis, kuris sausio įvykių metu buvo Latvijos ambasadorius Lietuvoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_8774.jpg

Gegužės 20 d. Lietuvos ambasadorius Čekijos Respublikoje Edvilas Raudonikis lankėsi antrajame didžiausiame Čekijos mieste Brno. Vizito metu įvyko ambasadoriaus ir Brno miesto mero Petr Vokřal susitikimas, kurio metu buvo aptarti galimi dvišalio bendradarbiavimo projektai.

Užsienio politika ir diplomatija »
Lithuania - Credentials_03.jpg

Balandžio 22 d., Lietuvos Respublikos Nepaprastasis ir Įgaliotasis ambasadorius Čekijos Respublikoje Edvilas Raudonikis įteikė skiriamuosius raštus Čekijos Respublikos Prezidentui Milošui Zemanui oficialios ceremonijos Prahos pilyje metu.

Užsienio politika ir diplomatija »
E.Raudonikis 2.jpg

Balandžio 20 d. Čekijos Parlamente įvyko visuomenei atvira Baltijos valstybių ambasadorių diskusija apie esamą saugumo situaciją Baltijos jūros regione dalyvaujant Čekijos Parlamento Užsienio reikalų komiteto pirmininkui Karel Schwarzenberg, buvusiam Europos komisijos Plėtros ir kaimynystės komisarui Š.Füle ir Karolio Universiteto Tarptautinių santykių Instituto docentui Luboš Švec.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata