Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Aktuali vykimo į Čekijos Respubliką tvarka

Sukurta 2020.06.18 / Atnaujinta 2020.06.25 10:40
  Aktuali vykimo į Čekijos Respubliką tvarka

  Nuo 2020 m. birželio 15 d. ES + šalys remiantis epidemiologinės padėties įvertinimu, suskirstytos į tris grupes pagal COVID-19 rizikos laipsnį - mažą (žalią), vidutinę (oranžinę) ir didelę (raudoną) riziką.

  ES + piliečiai ir kitų šalių piliečiai, kuriems suteiktas ilgalaikio gyventojo statusas ES, gali atvykti į Čekijos Respubliką be apribojimų (nereikalaujama neigiamo PGR (COVID-19) tyrimo ir nenurodant kelionės tikslo), jei jie keliauja iš šalies su mažos rizikos laipsniu (žalia).

  Jei keliaujama iš vidutinės ir didelės rizikos laipsnio šalių, jie gali patekti į Čekijos Respubliką tik tuo atveju, jei jiems taikoma viena iš užsienio šalies piliečių įvažiavimo draudimo išimčių ir jei jie atitinka sveikatos apsaugos ministerijos nustatytas atvykimo sąlygas (pvz. medicininės pažymos PGR (COVID-19) pateikimas). Tai taip pat taikoma Čekijos piliečiams, kurie gyvena kitoje ES + šalyje ir keliauja į Čekijos Respubliką.

  Čekijos piliečiai, gyvenantys Čekijos Respublikoje, ir užsieniečiai, turintys leidimą gyventi Čekijoje (įskaitant ES piliečius), gali grįžti iš žaliųjų ir oranžinių rizikos laipsnio šalių be jokių apribojimų. Jei jie keliaujama iš raudonosios rizikos laipsnio šalies, jie turi pateikti medicininę PGR (COVID-19) pažymą arba karantinuotis.

  Žemėlapis su ES+ šalimis ir kita informacija: https://bit.ly/2AF1e0d

  Naujienlaiškio prenumerata