Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Referendumo info.png

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos » Lietuviai Čekijoje »
demesio.jpg

Š. m. kovo 17 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose ir kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Parlamentą ir t. t.).

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos » Lietuviai Čekijoje »
DSC_0020.JPG

Lietuvos ambasada Prahoje kartu su Čekijos lietuvių bendruomene Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo kovo 10 d. Prahos kino mokykloje, kur buvo pristatytas Miglės Satkauskaitės dokumentinis filmas „Išeiti iš namų”.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Studentų atranka.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Čekijos Respublikoje kviečia studentus teikti paraiškas atlikti praktiką ambasadoje Prahoje 2019 metų rudens – 2020 metų vasaros laikotarpiu.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Čekijoje »
iliustracija_vrk.jpg

Informuojame Lietuvos Respublikos piliečius, kad šį sekmadienį, 2019 m. kovo 3 d., nebus galima elektroninė rinkėjų registracija užsienio šalyse.

Daugiau informacijos čia:https://www.vrk.lt/naujienos/-/content/10180/1/portalo-rinkejo-puslapis-viesuju-elektroniniu-paslaugu-naudotoju-demesiui

Konsulinės naujienos » Lietuviai Čekijoje »
DSC_0218.JPG

Lietuvos Respublikos ambasadorius Čekijoje Edvilas Raudonikis vakar aplankė Moravijos sostinę Brno. Susitikęs su miesto mere Marketa Vaňkova, jis aptarė Brno ir Kauno partnerystės vystymo planus.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
1.jpg

Vasario 20 d. Lietuvos ambasadorius Prahoje Edvilas Raudonikis dalyvavo Tarptautinių prekybos rūmų Čekijoje organizuotame renginyje “Territorial Workshop Lithuania".

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Lietuviai Čekijoje »

2019 m. vasario 16-ąją Lietuvos Respublikos ambasada Prahoje surengė Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimo šventę.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Veliaveles.jpg
Informacija Lietuvos verslui Įkelta2019.02.04

Lietuvos Respublikos ambasados Čekijos Respublikoje interneto tinklalapyje nuo šiol bus talpinama informacija apie pagrindines ir didžiausias tarptautines parodas Čekijos Respublikoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
2.JPG

Vasario 1 d. įvyko iškilminga Čekijos karių pamainos, grįžusios iš Lietuvoje dislokuotų NATO Priešakinių pajėgų, rikiuotė.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
DSC_0002.JPG

Šiomis dienomis Čekijoje minimas J. Palacho susideginimo penkiasdešimtmetis. 1969 metų sausio 16 d. jis, protestuodamas prieš sovietinę okupaciją, Prahos centre apsiliejo benzinu ir susidegino. Tuometiniame sovietiniame bloke šitaip pasiaukojusių buvo ne vienas. Šiandien Prahos Karolio universitete surengtoje konferencijoje, skirtoje J. Palachui ir kitiems „gyviems fakelams“ pagerbti, buvo pristatytas ir Romas Kalanta.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
DSC_0052.JPG

Sausio 13-ąją Lietuvos ambasada pakvietė Čekijos lietuvių bendruomenės narius paminėti Laisvės gynėjų dienos.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Darbo pasiūlymas Įkelta2019.01.08

Lietuvos Respublikos ambasada Čekijos Respublikoje skelbia atranką sekretorės pareigybei užimti.

DSC_0048 - Copy.JPG

Šiandien ambasadorius Edvilas Raudonikis dalyvavo Čekijos Modernios energetikos sąjungos surengtoje konferencijoje "Moderni energetika: Čekijos galimybės pasauliniame kontekste".

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
DSC_0050.JPG

Prahos „Hilton“ viešbutyje sekmadienį įvykusioje kalėdinėje mugėje, kurią kasmet organizuoja Prahos diplomatų sutuoktinių asociacija, lietuviškas stendas džiugino estetika ir siūlomų gaminių įvairove. Šio tradicinio renginio visas pelnas skiriamas labdarai. Organizatorių, pagalbininkų ir pirkėjų dėka šiemet vien Lietuvos ambasada Prahoje surinko 70 000 Čekijos kronų (2 800 eurų),  beveik du kartus viršydama savo 2017 m. rekordą.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Lietuviai Čekijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata